'העמותה לקידום החינוך בת”א-יפו'  מסייעת לילדים ונוער, הבאים מרקע של מצוקה פיזית ונפשית קשה, להגשים את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם ע”י מתן אמצעים פיזיים ונפשיים מגוונים.

עמותת "בית רות" מטפלת בנערות בסיכון בישראל ופעילה את כפר 'בית רות' שהינו נקודת ציון בטיפול בנערות בסיכון בישראל. בכפר בית רות זוכות הנערות לא רק לקורת גג , אלא בעיקר לאווירה של בית לכל דבר.

נהול המדיה הדיגיטלית של עיריית חדרה לסוגיה (רשתות חברתיות, אתר אינטרנט, ווטסאפ, סמס ועוד)

'נחלים – החברה לפיתוח תיירות חדרה' עוסקת במספר תחומים עיקריים: ביזמות תיירותית, בפיתוח תשתיות תיירות, בהפעלת בית מורשת, לשכת תיירות, חופי הים בחדרה ופארק נחל חדרה,  יזום והפקת ארועים רבי משתתפים הפונים לקהל ארצי ובין לאומי, שיווק ומיתוג – של תחום התיירות בעיר.

אמב"י – ארגון מגמגמים בישראל מסייע כבר 20 שנים לאלפי אנשים שמגמגמים ולמשפחותיהם בהתמודדות מוצלחת עם הגמגום, ביצירת חיים מלאים וצמיחה אישית, עם ועל אף הגמגום.

מאות נערות ונערים שנשרו ממסגרות שונות ונמצאים בסיכון גבוה להדרדרות חברתית ואישית מקבלים בעמותת 'בתי דולב לנוער' ואולפנת דולב מסגרת ייחודית המשלבת חום משפחתי עם רמה מקצועית גבוהה במודל טיפולי ייחודי. לפי המודל, שפותח ע"י העמותה וזוכה לשבחים ע"י אנשי מקצוע, נבנית לכל נערה ונער תוכנית טיפולית ולימודית אשר מאפשרת, בסופו של התהליך, השתלבות מוצלחת בחברה. המודל הוכח כמצליח בקרב בני הנוער ובמשך 30 שנות פעילות העמותה אלפי בוגרות ובוגרים השתלבו בחברה בהצלחה.

חוות הנוער הציוני בירושלים הנה פנימיה ובית ספר לבני נוער הנמצאת בירושלים ומקבלת אליה בני נוער מכל הארץ.

מרכז אלה מעניקה שרותי טיפול נפשי על ידי צוות מקצועי ומיומן של פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים ועובדים סוציאליים.
ל'אלה' התמחויות רבות כגון: טיפול בניצולי שואה ובני הדור השני, טיפול בעולים חדשים, התמודדות עם מצבי לחץ ומשבר, הסתגלות לשינויים, התמודדות עם חוויות עבר, חרדות ודיכאון, דימוי עצמי והעצמה אישית, נטייה וזהות מינית, קשיים בין-אישיים וזוגיות, טיפול בבני משפחות של נפגעי עבירות המתה ועוד.

רשת מרכזי הצעירים בישראל פועלת להעלות את נושא הצעירים (בגילאי 18–35) על סדר היום הלאומי ולגבש מענה כולל, מוסדר ומקיף לצורכיהם ביישובים שהם חיים בהם.

מרכז הצעירים כפר סבא נותן מענה לצעירים כפר-סבאים בגילאי 18-40 בקבלת החלטות בנוגע לעתידם במגוון תחומים ומקדמת את קהילת צעירי העיר.

מרכז צעירים ופיתוח הון אנושי, קשתות 360, רמלה, מוביל את תחום הצעירים בעיר על כל רבדיו. קשתות 360 מאמינים במיצוי הפוטנציאל האישי והקבוצתי. לטובת זה המרכז פועל בצירים של פיתוח קריירה וקידום הון חברתי: ייעוציים והכוונה בתעסוקה, השכלה גבוהה, הכשרות מקצועיות, פיתוח יזמות עסקית, מעורבות חברתית, פנאי וקהילה, אירועים וסדנאות.

לקט ישראל הוא הארגון היחיד בישראל העוסק בהצלת מזון בלבד. הארגון אחראי לאיסוף וקטיף עודפי מזון איכותיים ומגוונים, וחלוקתם באמצעות עמותות לטובת מאות אלפי נתמכים בכל הארץ.

נשמח לעבוד ביחד
הצלחה שלך היא הצלחה שלנו

בואו נהיה בקשר ונתקדם ביחד