• אישור נהול תקין הנו כלי חשוב. כל הגופים הציבוריים מחייבים אישור זה וכך גם חברות שתורמות. גם רבות מהקרנות מבקשות אישור זה. תורמים פרטיים לא תמיד מבקשים. איך משיגים אישור נהול תקין? פרטים בלחיצה כאן.
  • מסמך אישור זיכוי ממס הכנסה (סעיף 46) הנו מסמך המאפשר לתורמים שלך לבקש זיכוי ממס הכנסה על התרומה שלהם (גובה הסכום מתעדכן מעת לעת). כל החברות התורמות מבקשות אישור זה (טוב להן כאמור מבחינת מס) וכך גם חלק מהקרנות וחלק מהתורמים הפרטיים. מניע טוב לתרומה גם בקרב עסקים קטנים יחסית. אישור זה ניתן בד"כ רק לאחר שיש אישור נהול תקין. לנוהל קבלת האישור לחץ כאן
  • תו מידות לאפקטיביות חברתית – תו שנהפך ליותר ויותר מחייב בפניה לחברות וקרנות גדולות. בתהליך לא ארוך תוכלו להרוויח 2 ציפורים במכה אחת: גם לשפר יכולות ארגוניות פנימיות וגם להרחיב את מעגל התורמים הפוטנציאלים. מעבר לכך – תו מידות הנו מחייב לארגון המעוניין להשתתף במיזם 'עיגול לטובה'
  • סדר, סדר, סדר: לארגן את המסמכים שלכם שיהיו מסודר, סרוקים וחתומים ע"י מי שצריך. גם מסמכי חובה וגם מסמכים חשבונאים וארגוניים (כמו דו"ח ביקורת) – ישנם מסמכים שרוב הארגונים מבקשים ישנם מסמכים שרק חלקם מבקשים. הכנה מוקדמת חוסכת זמן ומונעת אי הגשה בזמן.
  • כתיבה שיווקית – יש לכתוב את הבקשה ברמה טובה של עברית ובצורה משכנעת. כתיבה עילגת, או כתיבה בצורה לא נכונה והפסדתם פעמיים: גם השארתם רושם רע וגם פספסתם הזדמנות.

נתקלתם בקושי באחד מהתחומים? צרו קשר עמנו